نرم افزار شیمی Crocodile Chemistry

12,168

نرم افزار شیمی Crocodile Chemistry:

بدون تردید یکی جالبترین و هیجان انگیزترین مباحث دنیای آی تی مبحث شبیه سازی جهان واقعی توسط کامپیوتر و یا Computer simulation می باشد که متأسفانه در محافل علمی و دانشگاهی ما بسیار به آن کم بها داده شده است. با این حال، توسعه وسیع نرم افزارهای شبیه ساز در جهان، امکان استفاده از این قبیل نرم افزارها را برای عموم مردم علی الخصوص کاربران اینترنت فراهم آورده است. به طور کلی نرم افزارهای شبیه ساز آموزشی، در زمانی که نوع آموزش مستلزم پرداخت هزینه بالا و نیز قبول خطرات حاصل از عدم تجربه کارآموزان باشد، یکی از بهترین ابزارهای آموزشی با کارایی بالا نسبت به آموزش واقعی و استفاده از ابزارهای فیزیکی می باشند.
آزمایشگاه مجازی شیمی Crocodile Chemistry، آزمایشگاهی مجهز، با قابلیت های فراوان و کاربری آسان است که اجازه می‏ دهد، آزمایش‏ های شیمی را بدون رفتن به آزمایشگاه و احتیاج به هیچ وسیله‏ ‏ای به جز رایانه انجام داد. از ویژگی های مهم این برنامه کاربر پسند بودن آن است، به گونه ای که حتی کاربر نیاز به یادگیری طرز کار با برنامه یا مراجعه به Help برنامه را احساس نمی کند، هر چند که برنامه Tutorial های قوی ای نیز دارد.
مواد و وسایلی که در نرم افزارگنجانده شده، به طور کامل نیازهای یک آزمایش در سطح دروس دبیرستان و حتی سطوح پیشرفته تر را تأمین می کند. ونحوه ی کار با آن ها بسیار آسان است. اگر پیش ازاین با برنامه های مشابه، نظیر Chem Lab کار کرده و مشکلات کار با آن ها راتجربه کرده باشید، متوجه خواهید شد که نرم افزار Crocodile Chemistry به گونه ای طراحی شده که هنگام کار با این نرم افزار، با حداقل پیام های خطا مواجه خواهید شد.
هنگام انجام واکنش ها، نرم افزار امکانات جالبی در اختیارتان می گذارد؛ به طور مثال: می توانید فعل و انفعالات را به شکل معادله های شیمیایی که دائماً با پیشرفت واکنش تغییر می کنند ببینید یا ازمشاهده انیمیشن های شبیه سازی تغییرات درسطح مولکولی که حتی تناسب کمی اتم ها نیزدر آن رعایت شده است، لذت ببرید.
راهنمایی: بعد از نصب و اجرای برنامه، نرم افزار برای شروع ، به شما سه گزینه پیشنهاد می کند:
Contents: آزمایشهای از پیش طراحی شده نرم افزار می باشد.
New model: بخش بسیار جالب نرم افزار، بخشی که می توانید آزمایشهای دلخواه خود را طراحی کنید. در این قسمت برای استفاده از هر ماده یا وسیله ای، کافیست آن را از پانل کناری کشیده (درگ) و به داخل صفحه بکشید.
Tutorials: بخش راهنما برای چگونگی طراحی آزمایشهای مختلف می باشد.

راهنمای فعال سازی نرم افزار: بعد از نصب نرم افزار، دو فایل موجود در داخل پوشه license را در همان قسمتی که نرم افزار را نصب کرده اید کپی کنید، حال نرم افزار بدون هیچگونه محدودیتی آماده اجرا می باشد.

دانلود نرم افزار شیمی Crocodile Chemistry:

مشخصات فایل:

  • حجم فایل: 24.03MB
  • فرمت فایل: zip
  • پسورد فایل: shimist.ir

دانلود نرم‌افزار با لینک مستقیم

 

نظرات بسته شده است.